Długopisy reklamowe

W tym dziale znajdą Państwo naszą pełną ofertę na długopisy reklamowe. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i długoletniemu doświadczeniu możemy zaoforować wiele technik znakowania:
1. Grawerowanie laserowe - wykonujemy na amerykańskim laserze YAG. Niesamowita dokładność i precyzja lasera pozwala wygrawerować linie o grubości 15 μm co w praktyce umożliwia znakowanie czcionką o wielkości 1 pkt ! - są to wartości nieosiągalne dla popularnych laserów CO2.
2. Druk kolorowy UV - jest to nowa technologia znakowania gadżetów reklamowych, ktora pozwala na wykonywanie nadruków pełnokolorowych (także zdjęć). Nie musimy się ograniczać do stosowania grafiki wektorowej w jednym lub dwóch kolorach jak to jest w przypadku tampodruku. U nas możesz przesłać każdy plik graficzny a my go wydrukujemy na długopisie. Do nadruków stosujemy najlepsza maszynę na rynku marki Mimaki UJF, druk jest trwały i odporny na promieniowanie UV a najwyższa rozdzielczość głowic drukujących pozwala na drukowanie czcionek o wielkości 2 pkt.
3. NOWOŚĆ NA RYNKU - Jako jedyni w Polsce i Europie oferujemy długopisy z naklejką wypukłą 3D w nakładzie już od 100 szt !!! Jeśli chcesz zaskoczyć swoich klientów, współpracowników, kooperantów nową formą reklamy to jest idealny produkt dla ciebie. Długopis z kolorowym nadrukiem i wypukłą przezroczystą żywicą daje niepowtarzalny efekt.

Długopisy reklamowe