ceramika reklamowa: kubki | kufle | filiżanki

W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę ceramiki reklamowej. Dla przejrzystości podzieliśmy produkty ze względu na technologie znakowania.
- Sublimacja: technologia umożliwiająca wykonanie nadruków pełno-kolorowych a nawet fotografii. Nadruki charakteryzują się wysoką trwałością dzięki zastosowaniu w naszej firmie nowoczesnych i markowych tuszy oraz papierów a także maszyn najwyższej jakości. Technologia ta nie wymaga wysokich kosztów przygotowawczych więc jest zalecana dla produktów nakładzie od 1 szt do 1000szt.
- Wypalanie, kalkomania: technologia polega na wykonaniu nadruku sitodrukowego na kalce a następnie wypalanie produktu w wysokiej temperaturze. Dzięki wypalaniu w piecu w temp ok 800 stopni grafika charakteryzuje się najwyższą odpornością na zarysowania i mycie w zmywarkach. Technologia zalecana dla zamówień od 72 szt ponieważ wymaga kosztownych przygotowań.
- Grawerowani i piaskowanie: Najbardziej szlachetna i trwała metoda zdobienia ceramiki reklamowej. Dzięki nanoszeniu dodatkowych kolorów można otrzymać niezwykle ekskluzywny produkt. Grawerowanie nie wymaga wysokich kosztów przygotowania i można zamawiać produkty już od 1 sztuki.

ceramika reklamowa: kubki | kufle | filiżanki